Restauracja Zamku Lubliniec
 

 
Restauracja Zamku Lubliniec

2013-11-25

Na parterze XIV-wiecznego zamku w prostym, ciepłym i przytulnym stylu urządzona jest restauracja Hotelu Zamek Lublieniec. Uroku dodaje jej dyskretne ciepłe oświetlenie i zabytkowe sklepienie kolebkowe. Sam hotel mieści się w centrum Lublińca, pośrodku zacisznego parku.

rs-2013-06-44

Nie odstraszać ekskluzywnością – taka idea przyświeca właścicielom, pomimo że zespół stara się robić wszystko na jak najwyższym poziomie, a w menu są także potrawy ekskluzywne i drogie. Wszytko podane jest w sposób prosty, lecz nie pozbawiony odrobiny finezji. Są potrawy dla koneserów, a także prostsze, zainspirowane polską kuchnią. Restauracja istnieje od trzech lat. Kuchnia specjalizuje się w daniach europejskich, z naciskiem na hiszpańską, molekularną, a następnie włoską. Karta zmieniana jest 2 razy w roku, dodatkowo co 2 tygodnie zmieniana...

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail