Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Subway na podium

2014-02-18

Sieć Subway znalazła się na podium rankingu Franchise 500, w którym ocenia się najlepsze sieci franczyzowe. Ranking przeprowadzony został po raz 35 przez magazyn „Entrepreneur”. Na listę trafiają sieci, które mają minimum 10 placówek, szukają franczyzobiorców na terenie USA i nie są w stanie upadłości.

rs-2014-01-03

Muszą posiadać także dokument disclosure (ujawnienia). Według prawa w Stanach Zjednoczonych franczyzodawca musi ujawnić franczyzobiorcy dane dotyczące sieci przed podpisaniem umowy. Na pierwszym miejscu znalazły się kluby...

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail