5 trendów kulinarnych
 


5 trendów kulinarnych

2014-02-18

Trendy w smakach 2014 to raport opublikowany przez ekspertów z McCormick i Kamis.

Od 2000 roku McCormick realizuje program Trendy w Smakach, projekt mający na celu wychwytywanie nowych trendów kulinarnych na świecie. Pierwszy polski raport Trendy w Smakach został ogłoszony przez markę Kamis w 2013 roku. Raport ma wpływać na sposób postrzegania kuchni we wszystkich zakątkach świata. W tym roku za cel twórcy postawili sobie opisanie smaków łączących ludzi w zglobalizowanym świecie. Jednym z takich trendów jest coraz większa fascynacja chili.

rs-2014-01-20

– Gdziekolwiek nie spojrzeć, ludzie coraz bardziej doceniają całą gamę smaków i ostrości, których dostarcza im chili – mówi Magdalena Bartoszewicz, PR manager Kamis. – Coraz chętniej sięgamy po ostre przyprawy, mieszanki przyprawowe oraz pikantne składniki dań, takie jak papryczki jalapeño czy pieprz cayenne.

5 najważniejszych trendów

1 Obsesja...


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail