Nowa droga do mądrego i skutecznego rozpoczęcia biznesu
 franczyza

Nowa droga do mądrego i skutecznego rozpoczęcia biznesu

2024-03-01

Akademia Sprawnej Franczyzy – to innowacyjna inicjatywa grupy Multi Ice Group, stworzona z myślą o kompleksowym wsparciu dla osób dążących do otwarcia własnej działalności pod renomowaną marką w ramach modelu franczyzowego. Dzięki temu projektowi przyszli franczyzobiorcy mają szansę zdobyć kompletną wiedzę, co z kolei zwiększa szanse na sukces w dynamicznym środowisku rynkowym.

Zrzut ekranu 2024 03 1 o 18.50.59

fot. materiał prasowy
Franczyza, jako sprawdzony model biznesowy, oferuje przedsiębiorcom szansę na prowadzenie własnej działalności przy wykorzystaniu już istniejącej i uznanej marki. Niestety, wokół tego modelu krążą liczne mity i stereotypy. Akademia Sprawnej Franczyzy jest odpowiedzią na potrzebę rzetelnej edukacji na ten temat.
 
 Wielu potencjalnych franczyzobiorców obawia się wysokich kosztów inwestycji związanych z otwarciem własnego biznesu. Niepewność finansowa i brak jasnych informacji na temat wymaganych nakładów mogą być poważnymi przeszkodami dla osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności franczyzowej. Dlatego też, Akademia Sprawnej Franczyzy stawia sobie za cel rozwiązanie tych obaw poprzez przynoszenie klarowności w kwestiach finansowych.
 
 Pierwszym krokiem w eliminacji tych obaw jest udostępnienie potencjalnym franczyzobiorcom rzetelnych informacji na temat realnych wymagań inwestycyjnych związanych z otwarciem franczyzowego biznesu. Akademia dokładnie analizuje wszystkie koszty związane z uruchomieniem działalności pod marką franczyzową, obejmując wszelkie opłaty licencyjne, wyposażenie lokalu, koszty marketingu i reklamy, jak również opłaty stałe i zmienne.
 
 Ponadto, Akademia Sprawnej Franczyzy oferuje wsparcie w znalezieniu optymalnych rozwiązań finansowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości potencjalnych franczyzobiorców. Dzięki współpracy z partnerami finansowymi i doradcami ekonomicznymi, Akademia pomaga w opracowaniu planu finansowego i znalezieniu źródeł finansowania, które mogą obejmować kredyty bankowe, dotacje, fundusze inwestycyjne czy też leasing.
 
 Multi Ice Group, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży, jest dumne z wypracowanych przez siebie czterech dochodowych marek franczyzowych: Lody Bonano, u Lodziarzy, Crazy Dog oraz BuBu Bubble Tea. Dzięki ekspertyzie i pasji do biznesu franczyzowego, firma oferuje kompleksowe wsparcie swoim partnerom, począwszy od założenia biznesu aż po jego pomyślne funkcjonowanie.
 
 - Naszą misją jest tworzenie dobrze zorganizowanych i zaopiekowanych gastronomicznych marek franczyzowych. Działamy z powodzeniem na rynku od ponad 20 lat, pomagając kilkuset partnerom otworzyć własny biznes pod gotową dobrze zaopiekowaną marką. Nasza oferta opiera się na modelu 'All In One', który zapewnia kompleksowe wsparcie od A do Z w prowadzeniu biznesu” – mówi Radosław Charubin, właściciel Multi Ice Group.

 
 Akademia Sprawnej Franczyzy to szansa dla wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem własnego biznesu pod uznana marką. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie:  https://asf.edu.pl/
 

Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail