Śniadaniem w gościa
 

 
Śniadaniem w gościa

2014-02-18

Śniadania w restauracji przyciągają klientów. Prezentujemy trzy różne podejścia do jednego tematu: bar mleczny prowadzony z pomysłem, restauracja biznesowa z szeroką ofertą śniadań i kawiarnia w biurowym zagłębiu warszawskiej Woli.

rs-2014-01-51

LOKALIZACJA

Mleczarnia

Idealne miejsce to położenie w pobliżu biurowców, ośrodków akademickich, przystanków komunikacji miejskiej o dużym natężeniu ruchu.

Bagels & Friends

Goście są bardzo zadowoleni z parkingu zlokalizowanego tuż przy restauracji. Bliskie sąsiedztwo Uniwersytetu jest dużym plusem.

Le Crep

Mieścimy się wśród biurowców na warszawskiej Woli. Mamy duży potencjał, ale także dużą konkurencję w postaci stołówek pracowniczych oraz „chińskich budek”.

rs-2014-01-55

NAJISTOTNIEJSZE

Mleczarnia

Nasze bary działają na niskiej marży, bardzo istotne dla utrzymania rentowności jest kontrolowanie kosztów. Sztuką jest przy tym utrzymanie dobrej jakości jedzenia.

Bagels & Friends

Stworzenie restauracji, której wnętrza łączą i harmonizują estetykę z funkcjonalnością. Miejsce idealnie dostosowane do spotkań na wielu płaszczyznach. Od wczesnych godzin rannych każdy może liczyć na zdrowe, pełnowartościowe i odżywcze danie.

Le Crep

Aby klient był zadowolony, trzeba zaspokajać jego potrzeby. Klient pyta o nowości, trzeba mu dać nowości.

 

PERSONEL...


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail