Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Spadki AmRest

2014-04-07

Zysk netto AmRest zmniejszył się w zeszłym roku o 9,95 milionów w porównaniu do roku 2012, wynika z opublikowanego przez spółkę raportu.

rs-2014-02-08

Zysk operacyjny wyniósł 17,4 mln złotych i był o ponad 158 tys. niższy niż w roku 2012. Wynika z tego, że marża zysku operacyjnego zmalała do 0,6 procent w porównaniu z 7,5 procent w roku ubiegłym. Taki spadek wynikał z pozytywnego wpływu rozliczenia transakcji sprzedaży aktywów...


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail