Atmosfera wine barów
 

 
Atmosfera wine barów

2014-04-07

Winiarnie, czy, jak wolą właściciele, wine bary to miejsca o szczególnym charakterze. Goście nie chodzą tam tylko po to aby kupić butelkę merlota ani nawet nie po to by spróbować przekąsek do proponowanych kieliszków wina. Idealne wine bary to miejsca, których atmosfera będzie zmuszała gości do jak najczęstszych odwiedzin w ciągu dnia. Takie lokale aktywizują okolicznych mieszkańców.

rs-2014-02-48

Lokalizacja
Nasze przysmaki


Bistro znajduje się w ciągu pieszym i kołowym o dużym natężeniu ruchu, co sprzyja odwiedzinom naszego lokalu. Jest także częścią dużego kompleksu biurowo-mieszkalnego, dzięki temu ma stałe grono klientów. Corso Wine-bar Lokal był jedynym z wcześniej obejrzanych nadającym się na prowadzoną działalność.

Pomysł
Nasze przysmaki


Na początku nasze bistro było tylko sklepem sprzedającym wyroby i wino węgierskie. Naturalnym kierunkiem rozwoju było poszerzenie oferty o gastronomię. Corso Wine-bar Spółka powstała z inicjatywy dwóch Włochów mieszkających od kilku lat w Polsce. Lokal funkcjonuje jako wine bar, w którym można znaleźć wina z różnych winnic i regionów Włoch.

Klient
Nasze przysmaki


Ofertę kierujemy zarówno do pracowników okolicznych biur, którzy mogą u nas zjeść śniadanie i szybki lunch, jak...

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail