Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Zagroda Bamberska i Culinary Fest

2014-08-24

Zagroda Bamberska odświeżyła wnętrze i uruchomiła ziołowo-warzywny ogród. Z okazji sierpniowego Święta Bambra i Culinary Fest będzie można spróbować specjalnego bamberskiego menu.

Culinary Fest odbywa się w Poznaniu cztery razy w ciągu roku. Każda edycja ma swój temat przewodni. Sierpniowa (4-11) odbędzie się pod hasłem „Kontrasty”. Narzuca on charakter menu danej edycji. Festiwal polega na promowaniu przystępnego cenowo menu, które będzie brało udział w...

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail