Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Jak urządzić VIP room

2014-08-24

Dzisiaj mogę sobie tylko zadać pytanie: dlaczego kupowałem piękne piece konwekcyjno-parowe, a nie urządzenia, które spowodują, że moi goście jeszcze bardziej będą bezpieczni – odpowiadał Robert Sowa na pytania dziennikarzy po aferze podsłuchowej w jego restauracji Sowa & Przyjaciele. I dodawał. – Myślę, że to podpowiedź dla każdego restauratora: niech nie zaczyna urządzać restauracji od mebli i sprzętu w kuchni. Tylko zabezpieczy się w sprzęt, ale trochę inny.

rs-2014-04-23

Sarkazm Roberta Sowy jest jak najbardziej na miejscu. O ile żywe pluskwy w restauracji są niedopuszczalne, to kontrola ich elektronicznych odpowiedników rodem z filmów o Jamesie Bondzie do restauratorów nie należy. Zwłaszcza, że najnowszy dziś sprzęt antypodsłuchowy już za pół roku może okazać się wydatkiem nie zapewniającym należytej ochrony gości. Można domniemywać, że w świecie podsłuchów technologia pędzi równie szybko, jeśli nie szybciej, niż w świecie pieców konwekcyjno- parowych czy systemów operacyjnych, o których z przyjemnością co pół roku piszemy. Czy to oznacza, że w biznesie gastronomicznym i hotelarskim zabraknie VIP roomów?

Dyskrecja VIP roomu

VIP roomy powstały z potrzeby rynku i mimo możliwości chwilowej utraty zaufania do nich, wygląda na to, że nic im nie grozi. Członkowie zarządów firm, prezesi różnej maści, a nawet politycy potrzebują miejsca spotkań wyposażonego w dobry i niezawodny sprzęt elektroniczny, dzięki któremu mogą przeprowadzać telekonferencje czy też zjeść posiłek w...

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail