Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Jak urządzić VIP room

2014-08-24

Dzisiaj mogę sobie tylko zadać pytanie: dlaczego kupowałem piękne piece konwekcyjno-parowe, a nie urządzenia, które spowodują, że moi goście jeszcze bardziej będą bezpieczni – odpowiadał Robert Sowa na pytania dziennikarzy po aferze podsłuchowej w jego restauracji Sowa & Przyjaciele. I dodawał. – Myślę, że to podpowiedź dla każdego restauratora: niech nie zaczyna urządzać restauracji od mebli i sprzętu w kuchni. Tylko zabezpieczy się w sprzęt, ale trochę inny.

rs-2014-04-23

Sarkazm Roberta Sowy jest jak najbardziej na miejscu. O ile żywe pluskwy w restauracji są niedopuszczalne, to kontrola ich elektronicznych odpowiedników rodem z filmów o Jamesie Bondzie do restauratorów nie należy. Zwłaszcza, że najnowszy dziś sprzęt antypodsłuchowy już za pół roku może okazać się wydatkiem nie zapewniającym należytej ochrony gości. Można domniemywać, że w świecie podsłuchów technologia pędzi równie szybko, jeśli nie szybciej, niż w świecie pieców konwekcyjno- parowych czy systemów operacyjnych, o których z przyjemnością co pół roku piszemy. Czy to oznacza, że w biznesie gastronomicznym i hotelarskim zabraknie VIP roomów?

Dyskrecja VIP roomu

VIP roomy powstały z potrzeby rynku i mimo możliwości chwilowej utraty zaufania do nich, wygląda na to, że nic im nie grozi. Członkowie zarządów firm, prezesi różnej maści, a nawet politycy potrzebują miejsca spotkań wyposażonego w dobry i niezawodny sprzęt elektroniczny, dzięki któremu mogą przeprowadzać telekonferencje czy też zjeść posiłek w...

Aktualności

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności