Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaGusto Food & Wine z przyszłością

2015-02-18

Drugi zorganizowany przez naszą redakcję konkurs RESTAURACJA Z PRZYSZŁOŚCIĄ wygrywa Gusto Food & Wine z Poznania. Atutem tego miejsca jest bardzo konsekwentnie prowadzony pomysł. Nie zapominają o szefie kuchni ani kontakcie z klientem, nawet tym najmniejszym.

pws-rs-01-2015-22

Restauracja z Przyszłością jest konkursem, w którym nie chodzi tylko o smak potraw, ale także o lokalizację, ideę, traktowanie klienta, a wreszcie sam pomysł na gastronomię. Nie mamy dla Państwa nagród w postaci prestiżowego szkolenia, wyposażenia restauracji w dodatkowe nacz ynia czy też noże.

pws-rs-01-2015-27

Dajemy za to wiedzę, nad czym należy popracować, a co jest dobre w waszym biznesie. Wśród naszych jurorów są architekci wnętrz, managerowie, specjaliści ds. marketingu, zarządzający gastronomią hotelową, a także specjalista od stron internetowych. Każdy w swoim zakresie wybiera dziesięć najlepszych restauracji. W tej edycji zgłosiło się do nas 29 restauracji.

pws-rs-01-2015-28

Konkurs skierowany jest do naszych czytelników. Każdy kto ma naszą prenumeratę, może wziąć w nim udział. Wystarcz y zgłosić się na naszej stronie e-restauracja.com

Pierwsze miejsce

Gusto Food & Wine

O trzymała w sumie 40 na 60 możliwych punktów. Niemal każdy juror wziął Gusto pod uwagę w swojej ocenie. Restauracja wygrała także w k ategorii Debiut. Szefem kuchni hotelu jest Roman Kosmalski, który pracował wcześniej w Zagrodzie Bamberskiej i poznańskiej Brovarii. A bezpośrednio za restaurację odpowiada Dawid Wysock i. Bardzo dobre opinie ma tutejsza obsługa. – Szarość, beż i k ąty proste zapewniają porządek w tym wnętrzu – mówi Agata Abramczuk z firmy projektowej Madama. – Restauracja jest nowoczesna i ciek awa. Wysokie kredensy z galerią trunków, makaronów i książek kucharskich oddają atmosferę dawnego pokoju stołowego. Pomysłowo zaprojektowany sufit kryje całą instalację. Bliskość kucharzy zapewnia familijny nastrój. Ten pomysł wysoko ocenił także Dariusz Szplit z firmy Hint, która projektuje strony internetowe. Więcej na ten temat na następnych stronach magazynu.

Drugie miejsce

Food Art Gallery

pws-rs-01-2015-26

Wrocławska restauracja szła łeb w łeb z Gusto Food & Wine. Wygrała za to w kategorii Restauracja w mieście. Sam pomysł jest odważny. Połączono restaurację z galerią sztuki. Szefem kuchni jest Mariusz Kozak, który przez osiem lat uczył się gotować w Londynie. W Polsce pracował w Brasserie Warszawskiej. Restauracja aspiruje do klasy fine dinning. Jest luksusowa, cicha i dba o estetykę. – Bardzo atrakcyjna propozycja menu, przemyślana wizualizacja wnętrz, profesjonalne podejście do gościa, wyczuwalna troska o klimat, potencjał miejsca i regionu – tłumaczył Marek Szofer, dyrektor ds. gastronomii w Warmińsk i Hotel & Conference w Olsztynie, który przyznał restauracji 10 punktów. Właścicielem Food Art Gallery jest Anna Gendaj.

Trzecie miejsce

TASTE _it

pws-rs-01-2015-25

Wygrała nasz konkurs w kategorii Restauracja poza miastem. Jest to gastronomia hotelu HOT_elarnia w Puszczykowie pod Poznaniem. Lokalność ma tu niebanalne znaczenie. Restauracja szczególnie przypadła do gustu Agacie Abramczuk. „TASTE_it jest niewątpliwie intrygująca w swoim wyrazie. Ta dostojna prostota natury i czerni nadaje jej ton artystyczny. Ciekawym pomysłem są pnie drzew, które...

Polecamy

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności