Gusto Food & Wine z przyszłością
 
Gusto Food & Wine z przyszłością

2015-02-18

Drugi zorganizowany przez naszą redakcję konkurs RESTAURACJA Z PRZYSZŁOŚCIĄ wygrywa Gusto Food & Wine z Poznania. Atutem tego miejsca jest bardzo konsekwentnie prowadzony pomysł. Nie zapominają o szefie kuchni ani kontakcie z klientem, nawet tym najmniejszym.

pws-rs-01-2015-22

Restauracja z Przyszłością jest konkursem, w którym nie chodzi tylko o smak potraw, ale także o lokalizację, ideę, traktowanie klienta, a wreszcie sam pomysł na gastronomię. Nie mamy dla Państwa nagród w postaci prestiżowego szkolenia, wyposażenia restauracji w dodatkowe nacz ynia czy też noże.

pws-rs-01-2015-27

Dajemy za to wiedzę, nad czym należy popracować, a co jest dobre w waszym biznesie. Wśród naszych jurorów są architekci wnętrz, managerowie, specjaliści ds. marketingu, zarządzający gastronomią hotelową, a także specjalista od stron internetowych. Każdy w swoim zakresie wybiera dziesięć najlepszych restauracji. W tej edycji zgłosiło się do nas 29 restauracji.

pws-rs-01-2015-28

Konkurs skierowany jest do naszych czytelników. Każdy kto ma naszą prenumeratę, może wziąć w nim udział. Wystarcz y zgłosić się na naszej stronie e-restauracja.com

Pierwsze miejsce

Gusto Food & Wine

O trzymała w sumie 40 na 60 możliwych punktów. Niemal każdy juror wziął Gusto pod uwagę w swojej ocenie. Restauracja wygrała także w k ategorii Debiut. Szefem kuchni hotelu jest Roman Kosmalski, który pracował wcześniej w Zagrodzie Bamberskiej i poznańskiej Brovarii. A bezpośrednio za restaurację odpowiada Dawid Wysock i. Bardzo dobre opinie ma tutejsza obsługa. – Szarość, beż i k ąty proste zapewniają porządek w tym wnętrzu – mówi Agata Abramczuk z firmy projektowej Madama. – Restauracja jest nowoczesna i ciek awa. Wysokie kredensy z galerią trunków, makaronów i książek kucharskich oddają atmosferę dawnego pokoju stołowego. Pomysłowo zaprojektowany sufit kryje całą instalację. Bliskość kucharzy zapewnia familijny nastrój. Ten pomysł wysoko ocenił także Dariusz Szplit z firmy Hint, która projektuje strony internetowe. Więcej na ten temat na następnych stronach magazynu.

Drugie miejsce

Food Art Gallery

pws-rs-01-2015-26

Wrocławska restauracja szła łeb w łeb z Gusto Food & Wine. Wygrała za to w kategorii Restauracja w mieście. Sam pomysł jest odważny. Połączono restaurację z galerią sztuki. Szefem kuchni jest Mariusz Kozak, który przez osiem lat uczył się gotować w Londynie. W Polsce pracował w Brasserie Warszawskiej. Restauracja aspiruje do klasy fine dinning. Jest luksusowa, cicha i dba o estetykę. – Bardzo atrakcyjna propozycja menu, przemyślana wizualizacja wnętrz, profesjonalne podejście do gościa, wyczuwalna troska o klimat, potencjał miejsca i regionu – tłumaczył Marek Szofer, dyrektor ds. gastronomii w Warmińsk i Hotel & Conference w Olsztynie, który przyznał restauracji 10 punktów. Właścicielem Food Art Gallery jest Anna Gendaj.

Trzecie miejsce

TASTE _it

pws-rs-01-2015-25

Wygrała nasz konkurs w kategorii Restauracja poza miastem. Jest to gastronomia hotelu HOT_elarnia w Puszczykowie pod Poznaniem. Lokalność ma tu niebanalne znaczenie. Restauracja szczególnie przypadła do gustu Agacie Abramczuk. „TASTE_it jest niewątpliwie intrygująca w swoim wyrazie. Ta dostojna prostota natury i czerni nadaje jej ton artystyczny. Ciekawym pomysłem są pnie drzew, które...

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail