Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Trendy marketingowe i biznesowe w gastronomii

2015-02-18

Rozwój biznesu i marketingu w gastronomii w 2015 będzie funkcjonował pod trzema hasłami: Edukacja – Integracja – Innowacja

pws-rs-01-2015-35

Agnieszka Małkiewicz Doradca, trener i konsultant ds. zarządzania i marketingu w sektorze HoReCa. Organizatorka konferencji branżowych. Tworzy strategie marketingowe i realizuje branżowe projekty, w ramach których buduje wizerunek i promuje firmy, ludzi, produktu i miejsca. www.amhorecacommunications.pl

Edukacja

1.Restaurator-biznesmen, a nie biznesowy samobójca

Uwaga! Umiesz smażyć kotlety, ale to nie znaczy, że umiesz na tym zarobić. Restauracja to przede wszystkim biznes. W 2015 coraz więcej inwestorów dostanie po nosie i będzie czuć respekt przed branżą gastronomiczną. Jest szansa, że zaczną szukać edukacji i biznesowego oparcia w doświadczonych praktykach.

2.Podróże kształcą

Będziemy coraz więcej podróżować do zachodnich szkół, restauracji i na staże po wiedzę i praktykę, nie tylko kulinarną, ale też organizacyjną i biznesową.

3.Na uczelnie marsz!

Pojawi się coraz więcej biznesowych konferencji, szkoleń, warsztatów z udziałem praktyków, którzy coraz chętniej dzielą się wiedzą. Jak robić biznes w gastronomii nauczysz się m.in. w Szkole Głównej Handlowej przy wsparciu najskuteczniejszych praktyków w branży: Kręgliccy, Aïoli, Marriott, Mąka i Woda, Kaskrut, Warszawa Powiśle, Akademii Restauratora i wielu innych. O kulturze kulinarnej douczysz się na Uniwersytecie Warszawskim.

Integracja

4.Panele dyskusyjne na topie

W gronie gastronomicznym będziemy nadal spotykać się, dyskutować, dzielić się spostrzeżeniami i wiedzą, również lokalnie.

5.Konkursy gotowania na marketingowy out

Hit marketingowych działań – integracja, a nie rywalizacja pomiędzy szefami kuchni: wspólne gotowanie, wspólne wyjazdy, wspólne książki. O zmurszałych konkursach w branży – jakby ciszej.

6.Łączenie budżetów

Wspólne akcje marketingowe, takie jak Korona Smakosza, Warsaw Restaurant Week, które...

Polecamy

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne