Trendy marketingowe i biznesowe w gastronomii
 


Trendy marketingowe i biznesowe w gastronomii

2015-02-18

Rozwój biznesu i marketingu w gastronomii w 2015 będzie funkcjonował pod trzema hasłami: Edukacja – Integracja – Innowacja

pws-rs-01-2015-35

Agnieszka Małkiewicz Doradca, trener i konsultant ds. zarządzania i marketingu w sektorze HoReCa. Organizatorka konferencji branżowych. Tworzy strategie marketingowe i realizuje branżowe projekty, w ramach których buduje wizerunek i promuje firmy, ludzi, produktu i miejsca. www.amhorecacommunications.pl

Edukacja

1.Restaurator-biznesmen, a nie biznesowy samobójca

Uwaga! Umiesz smażyć kotlety, ale to nie znaczy, że umiesz na tym zarobić. Restauracja to przede wszystkim biznes. W 2015 coraz więcej inwestorów dostanie po nosie i będzie czuć respekt przed branżą gastronomiczną. Jest szansa, że zaczną szukać edukacji i biznesowego oparcia w doświadczonych praktykach.

2.Podróże kształcą

Będziemy coraz więcej podróżować do zachodnich szkół, restauracji i na staże po wiedzę i praktykę, nie tylko kulinarną, ale też organizacyjną i biznesową.

3.Na uczelnie marsz!

Pojawi się coraz więcej biznesowych konferencji, szkoleń, warsztatów z udziałem praktyków, którzy coraz chętniej dzielą się wiedzą. Jak robić biznes w gastronomii nauczysz się m.in. w Szkole Głównej Handlowej przy wsparciu najskuteczniejszych praktyków w branży: Kręgliccy, Aïoli, Marriott, Mąka i Woda, Kaskrut, Warszawa Powiśle, Akademii Restauratora i wielu innych. O kulturze kulinarnej douczysz się na Uniwersytecie Warszawskim.

Integracja

4.Panele dyskusyjne na topie

W gronie gastronomicznym będziemy nadal spotykać się, dyskutować, dzielić się spostrzeżeniami i wiedzą, również lokalnie.

5.Konkursy gotowania na marketingowy out

Hit marketingowych działań – integracja, a nie rywalizacja pomiędzy szefami kuchni: wspólne gotowanie, wspólne wyjazdy, wspólne książki. O zmurszałych konkursach w branży – jakby ciszej.

6.Łączenie budżetów

Wspólne akcje marketingowe, takie jak Korona Smakosza, Warsaw Restaurant Week, które...

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail