Zrobione na Woli
 
Zrobione na Woli

2015-02-18

Made in Wola to restauracja w budynku teatralnym. Nie jest zwykłą stołówką, w której przepłacimy za butelkę coca-coli czy kieliszek wina. To pomysł na biznes.

pws-rs-01-2015-51

Odpowiada Olga Kaczyńska, manager Made in Wola. Restauracja należy do właścicieli lokali Sen Pszczoły i W Oparach Absurdu.

Lokalizacja

Chcieliśmy aby nasza kawiarnio-restauracja była nie tylko miejscem, w którym można zjeść, ale także by tętniła życiem artystycznym. Stąd współorganizujemy wystawy, kameralne koncerty na żywo. Razem z władzami Teatru na Woli możemy spójnie rozwijać formułę artystyczną. Dojazd po likwidacji blokady, związanej z budową metra jest znakomity, jeden przystanek metrem do ścisłego centrum. Z parkingiem również nie ma problemów.

Pomysł

Pomysł na nazwę lokalu był niestety uzależniony od zgody władz Teatru na Woli i jest swego rodzaju kompromisem. Kreacja właścicieli...

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail