Pełnoletniość restauracji
 


Pełnoletniość restauracji

2015-03-22

Niewiele jest w stolicy restauracji, które na rynku utrzymały się osiemnaście lat. Pełnoletniość zyskała ostatnio praska Le Cedre. Jak to się stało, że im się udało? Wyjaśniamy w kilku punktach.

pws-2015-01i-42

pws-2015-01i-43

Lokalizacja

Dojazd jest doskonały, tramwaj zatrzymuje się niemalże obok, autobus także. Na Pradze nie ma parkometrów, jest swobodna możliwość zaparkowania pod restauracją. A niedługo będziemy mieli nawet stację metra Warszawa Wileńska. Gdy otwieraliśmy restaurację Le Cedre, znalezienie odpowiedniej lokalizacji nie było proste. Procedury, które obowiązywały w Warszawie osiemnaście lat temu, były dość skomplikowane. Pojawiła się okazja na Pradze. Odwiedziliśmy ten lokal i od razu widać było, że to jest nasze miejsce. Klimatyczna okolica starej Pragi, z widokiem na niedźwiadki z warszawskiego ZOO, zachwyciliśmy się. Rok temu otworzyliśmy drugą restaurację, przy tej samej ulicy, ale już w centrum, naprzeciwko Sądu Okręgowego. Jesteśmy więc i na Pradze, i w centrum. Ale tu są już parkometry.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail