Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaWzrok, smak, dotyk, słuch

2015-06-11

Te cztery zmysły były tematem przewodnim pierwszego Poland Restaurant Forum by Nespresso, które odbyło się w Villa Intrata w Wilanowie.

pws-2015-06a-02

Niewielka pralinka, taka w kształcie ptasiego mleczka, ale z chrzanem i posypana koprem. Czerwona, bo skórka, która ją okrywała, została przygotowana z buraków. – Zrobiona dla zabawy, chciałem oszukać wasze zmysły, myśleliście o czymś słodkim, a tymczasem moja pralinka w środku jest z bałtyckiej troci – mówi jej twórca Rafał Hreczaniuk, szef kuchni Tamki 43. Tak zaczęło się forum i tak już do końca zostało. Każde przygotowane przez najlepszych szefów kuchni w Polsce danie miało odpowiadać temu, o czym dyskutują paneliści. – Jesteście tutaj wszyscy, bo jesteście specjalistami w branży – mówiła Agnieszka Małkiewicz, właścicielka AM Horeca Communications, która zajmuje się kształtowaniem tożsamości marek w branży horeca i była współorganizatorem wydarzenia. – Wśród was są restauratorzy, szefowie kuchni, sommelierzy, dziennikarze związani z branżą. Przybyło około stu osób.

pws-2015-06a-03

Siada na zębie

Spotkanie podzielono na pięć dyskusji. Każda odpowiadała jednemu ze zmysłów. Panel o nazwie Zobacz dotyczył odpowiedzi na pytanie „Jak zaprojektować doświadczenie wizualne w restauracji?”. Bo co jest w knajpie najważniejsze? Smak, ale czy na pewno? Do których restauracji wracacie? – Bo ja do tych, które kompleksowo sprzedają swój wizerunek – mówi Ewa Voelkel Krokowicz, szefowa poznańskiej Concordia Design. Ta restauracja została tak pomyślana, aby trafiała do konkretnego, bo biznesowego...

Aktualności

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności