Dorsz na talerzu w zamku Gniew
 
Dorsz na talerzu w zamku Gniew

2015-08-20

Dorsz łączy szefów kuchni jak żaden inny produkt. Niedoceniany na restauracyjnych stołach, ma swoje święto w zamkowych komnatach Gniewu. XII Mistrzostwa Polski w Potrawach z Ryb Morskich Dorszowe Żniwa wygrał zespół z restauracji Mercato w hotelu Hilton w Gdańsku. Wydarzenie pod patronatem magazynu Restauracja.

pws-2015-08a-10

Zamek krzyżacki na skarpie wiślanej góruje nad krajobrazem wyżłobionym przez rzekę i niewielkim miasteczkiem z małym rynkiem. To tutaj od lat odbywają się Mistrzostwa Polski, których celem jest popularyzacja potraw rybnych, promocja hotelu zamkowego, a także organizatorów, ale przede wszystkim jednoczenie społeczność kuchmistrzów. Bo gdy przy jednym stole siadają między innymi: Aleksandra Sowa, Arleta Żynel, Tomasz Milewski, Kurt Scheller, Adam Chrząstowski, Jerzy Pasikowski, to musi dojść do...

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail