Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaKuchmistrz promowany przez linie lotnicze

2015-08-20

Promować szefa kuchni można w różny sposób. O tym także w naszym magazynie na dalszych stronach. Spytaliśmy Chloé Marchand, dyrektor generalną Air France KLM w Polsce, jak to jest na arenie międzynarodowej.

pws-2015-08a-22

Kto układa podniebne menu?

Zarówno dla Air France, jak i KLM, menu w klasie biznes i pierwszej układają znani i nagradzani szefowie kuchni. Do tej pory dla gości Air France w klasie biznes i La Première wykwintne potrawy komponowali m.in. Michel Roth (nagradzany gwiazdkami Michelin szef kuchni w hotelu Ritz) czy Anne-Sophie Pic (jedyna Francuzka w roli szefa kuchni nagrodzona aż trzema gwiazdkami Michelin) oraz Joël Robuchon – zdobywca największej liczby gwiazdek Michelin na świecie. Natomiast dla KLM tworzyli m.in. Jonnie Boer, Richard Ekkebus i Onno Kokmeijer – również posiadacze gwiazdek i ekskluzywnych restauracji na świecie.

Czy znani kuchmistrzowie promują Air France KLM, czy raczej to Air France KLM promuje szefów kuchni?

Air France KLM angażuje szefów kuchni we własnych celach promocyjnych, lecz przy okazji pośrednio promuje także samych kucharzy. Jestem pewna, że dzieje się także na odwrót, jest to z pewnością wzajemna korzyść, bo znamienici kucharze wielokrotnie podkreślają, że dla nas gotują. Pamiętajmy, że naszym celem jest...

Polecamy

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności