Kuchmistrz promowany przez linie lotnicze
 
Kuchmistrz promowany przez linie lotnicze

2015-08-20

Promować szefa kuchni można w różny sposób. O tym także w naszym magazynie na dalszych stronach. Spytaliśmy Chloé Marchand, dyrektor generalną Air France KLM w Polsce, jak to jest na arenie międzynarodowej.

pws-2015-08a-22

Kto układa podniebne menu?

Zarówno dla Air France, jak i KLM, menu w klasie biznes i pierwszej układają znani i nagradzani szefowie kuchni. Do tej pory dla gości Air France w klasie biznes i La Première wykwintne potrawy komponowali m.in. Michel Roth (nagradzany gwiazdkami Michelin szef kuchni w hotelu Ritz) czy Anne-Sophie Pic (jedyna Francuzka w roli szefa kuchni nagrodzona aż trzema gwiazdkami Michelin) oraz Joël Robuchon – zdobywca największej liczby gwiazdek Michelin na świecie. Natomiast dla KLM tworzyli m.in. Jonnie Boer, Richard Ekkebus i Onno Kokmeijer – również posiadacze gwiazdek i ekskluzywnych restauracji na świecie.

Czy znani kuchmistrzowie promują Air France KLM, czy raczej to Air France KLM promuje szefów kuchni?

Air France KLM angażuje szefów kuchni we własnych celach promocyjnych, lecz przy okazji pośrednio promuje także samych kucharzy. Jestem pewna, że dzieje się także na odwrót, jest to z pewnością wzajemna korzyść, bo znamienici kucharze wielokrotnie podkreślają, że dla nas gotują. Pamiętajmy, że naszym celem jest...

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail