Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaHigiena w restauracji

2015-08-20

Dobra restauracja to taka, w której można smacznie zjeść. Obok tej wytycznej stoją także inne, równie ważne czynniki, warunkujące wyższość danego lokalu nad innymi. Mowa tu oczywiście o obsłudze, wystroju, panującej atmosferze oraz przede wszystkim o czystości.

pws-2015-08a-38

Systematyczność jest jedynym środkiem, który pozwoli na zachowanie czystości w pomieszczeniach. Mowa tu oczywiście o systematyczności pracowników, jak również managera, który potrafi ją skutecznie wyegzekwować. Konieczne jest więc wypracowanie systemu porządkowego, który wejdzie pracownikom w krew. Najlepiej sprawdzonym i dość powszechnym systemem jest podział sali konsumpcyjnej na rewiry. Taka procedura zakłada, że każdy kelner odpowiada za przydzieloną do niego przestrzeń, od podłogi, przez stolik, aż po ścianę. W kompleksową obsługę gościa wchodzi zatem odpowiednie przygotowanie stolika do posiłku, czyli dokładne posprzątanie po poprzednich klientach. Oddzielną kwestię stanowi sprzątanie toalet. Aby zachować czystość...

Polecamy

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności