Śremska Don Giovanni Restauracją z Przyszłością według czytelników
 


Śremska Don Giovanni Restauracją z Przyszłością według czytelników

2016-01-05

W internetowym głosowaniu na Restaurację z Przyszłością 2015 zwyciężyła włoska Don Giovanni, restauracja położona w wielkopolskim Śremie. Niemal 13 tys. czytelników e-restauracja.com oddało na nią swoje ważne głosy.

rs 2016 01a 01

Na drugim miejscu znalazła się Restauracja Warszawska z hotelu Centrum w Sosnowcu, a za nią – olsztyńska Przystań. Pod względem uznania internautów i mobilizacji swoich fanów wyprzedziły one takie obiekty jak Aruana z hotelu Narvil czy restaurację w Hilton Garden Inn w Krakowie.

Właścicielem Don Giovanni jest Piotr Trojanek, miłośnik podróży i włoskiej kuchni, który za każdym razem gdy podróżował do Włoch, „przywoził ze sobą kawałek śródziemnomorskiego świata. W końcu postanowił przenieść zapamiętane z tych podróży klimaty na lokalny rynek gastronomiczny. Ideą lokalu stało się stworzenie przytulnego, wypełnionego typowymi dla italiańskiej kuchni zapachami miejsca, w którym goście będą się czuli jak w domu. Restauracja funkcjonuje już od ponad pięciu lat”.

Przed obiektami, które zgłosiły się do konkursu, jeszcze jeden test. W głosowaniu jury wybrane zostaną obiekty, które spełnią kryteria branżowych ekspertów. Kompletne wyniki wraz z uzasadnieniem opublikowane zostaną w najbliższym numerze magazynu „Restauracja”.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail