Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Azja Restaurant Week(end): zapowiedź warszawskiego Restaurant Week

2016-01-15

Najbliższa edycja Festiwalu najlepszych Restauracji Restaurant Week, czyli Azja Restaurant Week(end) 2016, odbędzie się w Warszawie od 5 do 7 lutego w Warszawie. Wezmą w niej udział restauracje z kuchnią Azji i Pacyfiku w stolicy oraz organizacje i instytucje na co dzień zajmujące się orientalną kulturą. Zainteresowanie kulturą Dalekiego Wschodu kwitnie w Warszawie.

rs 2016 01b 03

Coraz więcej osób fascynuje się tradycjami Azji, także tymi związanymi z kulturą wspólnego przebywania przy stole i jedzenia. W Stolicy powstają kolejne japońskie, koreańskie, chińskie, wietnamskie, nepalskie, czy jemeńskie restauracje. Istotne jest także to, że szefowie kuchni w nowych, orientalnych konceptach coraz pełniej pokazują azjatyckie poszanowanie dla tradycji i lokalnego warsztatu gotowania. Podczas Festiwalu zjeść będzie można m.in. wyjątkowe rameny, nowoczesne interpretacje sushi, koreańskie bento czy curry. Na krótko przed startem wiosennego, pełnowymiarowego festiwalu, mieszkańcy Warszawy będą mieli okazję spróbowania azjatyckich dań (przystawka, danie główne, deser) w festiwalowej cenie 39 zł. Wcześniejsze Rezerwacje stolików w restauracjach kuchni Azji i Pacyfiku biorących udział w festiwalu są już dostępne. Obok wizyt w wyjątkowych azjatyckich restauracjach, organizatorzy zapraszają do udziału w interesujących wydarzeniach pokazujących Azję, czyli targach kulinarnych Azja Restaurant Week Food Fest, wykładach, warsztatach fermentacji, projekcjach filmowych oraz innych wydarzeniach przybliżających fascynujący świat azjatyckiej kultury przebywania razem i jedzenia. Azja Restaurant Week(end) 2016 to piąta edycja festiwalu Restaurant Week. W dotychczasowych wydarzeniach wzięło udział już w sumie 86 746 Gości oraz 202 Restauracje, które wydały 260 238 festiwalowych dań.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne