Prawie 7 tys. gości na Azja Restaurant Week(end)
 


Prawie 7 tys. gości na Azja Restaurant Week(end)

2016-02-12

Dokładnie 6 835 gości zasiadło do posiłku w ramach weekendowego festiwalu kuchni azjatyckiej, który był wstępem do „prawdziwego”, kwietniowego Restaurant Weeka. Na stronę wydarzenia weszło w tym czasie prawie 0,5 mln użytkowników.

rs 2016 01c 05

Azja Restaurant Week(end), który miał miejsce w pierwszy weekend lutego, to przedsmak pełnowymiarowego festiwalu kulinarnego Restaurant Week. Cena trzydaniowego zestawu była taka sama, wynosiła 39 złotych, ale ograniczenia dotyczyły zasięgu (impreza skupiała się na Warszawie) i rodzaju kuchni.

Znamy już daty Restaurant Weeka: odbędzie się on od 1 do 10 kwietnia w aż dziewięciu miastach (tak, wiemy, że Konurbacja Śląska ani Trójmiasto to nie jedno miasto): w Warszawie, Szczecinie, Łodzi, Lublinie, Silesii, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie.

­– Tematem przewodnim najbliższego Festiwalu najlepszych Restauracji jest hasło „Kwitnąca scena restauracyjna”, pod którym kryje się zdumiewający rozkwit polskiej gastronomii ostatnich lat – mnogość nowych i zaskakujących konceptów, wielki powrót świeżych i lokalnych składników, odwaga restauratorów i szefów kuchni. Przede wszystkim jednak oznacza ono ogromną liczbę nowych gości, którzy zdecydowali się na odwiedziny w restauracjach i regularne uczestnictwo w niesamowitym rozwoju polskiej sceny restauracyjnej. Im wszystkim dedykujemy wiosenną edycję Festiwalu najlepszych Restauracji Restaurant Week. W wiosennym Festiwalu pojawią także się nowe miasta: Łódź, Szczecin i Lublin! – zapowiadają organizatorzy. Którym, jako patron medialny wydarzenia (i, powiedzmy sobie otwarcie, miłośnicy restauracji), szczerze kibicujemy.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail