Pierwsze Targi Piwa dla biznesu
 

 
Pierwsze Targi Piwa dla biznesu

2016-03-25

Już 22 i 23 kwietnia w hotelu Villaverde w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej odbędą się targi piwa. Nietypowe, bo zamiast łączyć piwo z konsumentami, połączą piwowarów z odbiorcami z sektora handlu i HoReCa.

 

rs 2016 03d 02

 

I Biznesowe Targi Piw Rzemieślniczych to wydarzenie, podczas którego spotykają się producenci piw rzemieślniczych z największymi odbiorcami piw na polskim rynku. W odróżnieniu od „tradycyjnych” targów piwnych, kierowanych głównie do klienta indywidualnego, I Biznesowe Targi Piw Rzemieślniczych są wydarzeniem branżowym. Aby to podkreślić, odbędą się bussines speed dating, czyli intensywnych spotkań kupców największych sieci handlowych, przedstawicieli branży HoReCa i hurtowni z największymi producentami piw rzemieślniczych. Bussines speed dating to propozycja bezpośredniej komunikacji osób odpowiedzialnych za zamówienia.

W jednym miejscu, w stosunkowo krótkim czasie będzie można zdobyć wiedzę o czołowych polskich producentach piw rzemieślniczych, trendach obecnie panujących w piwowarstwie nie tylko w Polsce, ale także w Europie i na całym świecie. Spotkania biznesowe zostaną połączone z warsztatami i prelekcjami prowadzonymi przez najważniejsze autorytety piwowarstwa w Polsce. Panele dla wystawców poprowadzą czołowi dostawcy surowców służących do produkcji piwa – w oparciu o własną ofertę słodów, chmieli, dodatków.

Tematyka wykładów i prelekcji dla odbiorców zostanie oparta na dobrych praktykach ze świata, a w szczególności z rynku amerykańskiego. Na scenie można będzie zobaczyć osoby ze świata „kraftu”, które w oparciu o zdobyte doświadczenia przybliżą tematykę piw rzemieślniczych, rewolucji, jaka dokonuje się w ich świecie i odpowiedzą na pytanie, dlaczego coraz więcej konsumentów szuka i wybiera piwa rzemieślnicze.

Celem targów jest także zintegrowanie producentów piw rzemieślniczych z bezpośrednimi odbiorcami, stąd zwieńczeniem pierwszego dnia rozmów i spotkań będzie branżowa impreza integracyjna. Organizatorem I Biznesowych Targów Piw Rzemieślniczych jest Browar Jana w czterogwiazdkowym hotelu VillaVerde w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail