Bogusław Linda twarzą Sphinxa. „Bo to złe burgery były...” [Uwaga, wpis primaaprlisowy]
 
Bogusław Linda twarzą Sphinxa. „Bo to złe burgery były...” [Uwaga, wpis primaaprlisowy]

2016-04-01

Jak poinformowała spóła Sfinks Polska w komunikacie prasowym, aktor znany z mocnych męskich kreacji, takich jak Ksiądz Robak w „Panu Tadeuszu” Andrzeja Wajdy, będzie promował shawarmę w jednej z największych polskich sieci restauracji.

 rs 2016 04a 01

I właśnie motyw grzybobrania z „Pana Tadeusza” będzie tematem pierwszej serii 30-sekundowych spotów radiowych i telewizyjnych, prezentujących tagiatelle z polędwicą i grzybami z oferty Sphinxa. – Grzybów było w bród – zachwala Linda w materiałach przesłanych wczoraj do wglądu dziennikarzom.

– Jestem szczęśliwa, że udało nam się pozyskać tak znamienitą osobowość, której udział w naszej kampanii potwierdza wysoką jakość dań serwowanych w restauracjach sieci Sphinx – skomentowała Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska.

Nawiązania do kultowego filmu „Psy”, w którym kreowany przez Lindę Franz Maurer kupuje sobie jugosławiańską kochankę za butelkę wódki, będą promowały inną ofertą Sphinxa, zestaw Sphinx Party. – Bo to złe burgery były – wypowiada w trakcie spotu reklamowego Linda, nawiązując do odrzuconej niedawno propozycji zagrania Burger Kinga w pełnometrażowej ekranizacji konsumenckiego doświadczenia znanej marki.

Zapytany podczas konferencji prasowej o przyczyny udziału w kampanii, Linda odpowiedział tylko: – W imię zasad, sk...

 

fot. Ralf Lotys/CC-by-SA 4.0/Commons


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail