Znamy finalistę World Class Poland 2016
 
Znamy finalistę World Class Poland 2016

2016-06-21

Paweł Rodaszyński z warszawskiego baru El Koktel (obecnie poszukującego nowej lokalizacji) został zwycięzcą World Class Poland 2016, jednego z najbardziej prestiżowych konkursów barmańskich na świecie.

rs 2016 05a 04
rs 2016 05a 01
Rodaszyński pojedzie w sierpniu do Miami na globalny finał konkursu, w którym zmierzy się 60 najlepszych z całego świata. W ubiegłym roku, kiedy polskie wydanie konkursu zorganizowane zostało po raz pierwszy, zwyciężył Mateusz Szuchnik z tego samego baru. Podczas finałów w Kapsztadzie zajął 18 miejsce. – Wiele się nauczyłem podczas tamtego konkursu i długo pracowałem z Pawłem, żeby jego wyniki były jeszcze lepsze. Na całym świecie jest tak, że poprzedni zwycięzca jedzie na finał razem z obecnym zwycięzcą, żeby go wspierać – opowiada Szuchnik.
Drugie miejsce podczas niedzielnego finału zajął Tomasz Źródłowski z krakowskiego Mercy Brown, a trzecie – Szymon Duszkiewicz z baru hotelu Monopol we Wrocławiu. Gala konkursu wraz z ogłoszeniem zwycięzców poprzedzona była piknikiem koktajlowym, podczas którego ostatnia konkurencja konkursu – zatytułowana Retro Disco Future – otwarta była dla publiczności. Cała ta koktajlowa niedziela miała miejsce w restauracji Villa Foksal.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail