40. kawiarnia Nero: „za to (czasem) kocham korpo”
 
40. kawiarnia Nero: „za to (czasem) kocham korpo”

2016-07-05

Green Caffè Nero otworzyło swoją 40. kawiarnię w Warszawie. Tym razem jest to nowość: kawiarnia zlokalizowana w budynku Q22 stanowi część biura firmy Deloitte Polska.

rs 2016 06g 01

Pomysł zrodził się w wyniku zainteresowania marką Green Caffè Nero wśród pracowników Deloitte, którzy odwiedzali kawiarnię marki przy ul. Pięknej 18, nawiązując przy tym bliższe relacje z baristami.

Nowa kawiarnia Green Caffè Nero w biurowcu Q22 to najwyżej położony lokal marki – znajduje się na 20. piętrze. Wystrój wnętrza został opracowany przy współpracy architektów obu firm. Wyjątek stanowi bar z ekspozycją jedzenia, który jest znakiem rozpoznawczym każdej kawiarni Green Caffè Nero w Polsce. W nowym lokalu będą obsługiwani pracownicy firmy Deloitte oraz ich goście. Kawiarnia może pełnić funkcje konferencyjne lub służyć jako miejsce relaksu.

Ponadto Green Caffè Nero będzie zaopatrywać całe biuro Deloitte, zajmujące łącznie 10 pięter, w kawę do ekspresów, drobne przekąski śniadaniowo-lunchowe oraz ciepłe dania lunchowe, w tym potrawy fit. Green Caffè Nero zapewni też obsługę cateringową w 23 salach konferencyjnych podczas odbywających się tam spotkań.

– Z firmą Deloitte znamy się od dawna. Łączą nas dobre relacje partnerskie oraz podobne podejście do biznesu i jakości oferowanych usług. Dla Green Caffè Nero najważniejsze jest budowanie relacji z klientami oraz zapewnienie im najlepszej obsługi. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa kawiarnia będzie służyła pracownikom Deloitte jako wygodne miejsce do pracy i relaksu – powiedział Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

– W poprzednim biurze Deloitte, w biurowcu przy ul. Pięknej, mieściła się również kawiarnia Green Caffè Nero. Teraz znów spotkamy się w jednym budynku. Przeniesienie siedziby Deloitte do Q22 to dla nas nie tylko zmiana adresu, ale również nowe, nowoczesne podejście do funkcjonowania biura. Jego koncepcja ułatwi komunikację pomiędzy pracownikami, pozwoli na efektywniejsze dzielenie się wiedzą i będzie sprzyjać mobilności. Aranżacja biura, w tym kafeteria Deloitte oraz działająca w niej kawiarnia Green Caffè Nero będą miejscem szczególnym, idealnym na nieformalne rozmowy jak i robocze spotkania. Bo przecież najwięcej pomysłów powstaje przy dobrej kawie – mówi Marek Metrycki, partner zarządzający Deloitte Polska.

Nietypowa współpraca spotkała się z uznaniem ze strony mediów i Warszawiaków. Informację opublikowały m.in. branżowy magazyn Brief czy portale lokalne, a użytkownicy Facebooka udostępniali ją, komentując „Warto było dołączyć” (pracownik Deloitte) czy „Za to (czasem) kocham korpo”.

Dzień później Green Caffè Nero otworzyła kolejny lokal w Warszawie – w budynku biurowym Astoria Premium Offices przy ul. Przeskok 2. Dwupiętrowa kawiarnia zlokalizowana w rotundzie budynku, jest w całości oszklona, oferując gościom piękny widok na Pałac Kultury i Nauki oraz historyczne okolice Placu Powstańców Warszawy.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail