Dorszowe Żniwa rozstrzygnięte
 
Dorszowe Żniwa rozstrzygnięte

2016-07-08

W miniony weekend poznaliśmy zwycięzców konkursu, w którym liczy się biegłość i kreatywność w przyrządzaniu ryb morskich.

rs 2016 06g 03

 

Uroczystą galą zakończyła się sobota, najważniejszy dzień Dorszowych Żniw, imprezy, której gospodarzem jest zamek w pomorskim Gniewie. Już od dziesiątej rano tego dnia drużyny kucharskie rywalizowały o zwycięstwo w konkursie, a uczestnicy wydarzenia mieli możliwość skorzystać z rozmaitych atrakcji. Należały do nich na przykład szkolenia, jak choćby to zorganizowane przez More and More Marketing, poświęcone brandingowi, w tym kreowaniu osobistej marki szefa kuchni.

Wieczorną galę przygotował zespół kucharzy, którzy w Erfurcie będą reprezentowali Polskę w kategorii dań regionalnych. Po kiszce ziemniaczanej, chłodniku z buraka, polędwicy z dorsza sous vide i deserze z czekolady i malin przyszedł czas na wręczenie nagród. Z ośmiu zespołów kelnerskich zwycięskimi trzema okazały się:

 

I miejsce: Andel’s By Vienna House Łódź, Restauracja Delight: Tomasz Janczewski i Piotr Pawłowski

 

II miejsce: City Park Residence Cucina, Poznań: Sławomir Popiak i Dominik Świątecki

 

III miejsce: Hotel Courtyard By Marriott, Restauracja Gard Nord Kitchen Gdynia: Marcin Małecki i Piotr Sójka


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail