Ovo we Wrocławiu rekrutuje. Wkrótce otwarcie
 
Ovo we Wrocławiu rekrutuje. Wkrótce otwarcie

2016-07-14

Ma się wyróżniać unikatowym barem, autorskimi koktajlami, wysokiej jakości serwisem i otwartą kuchnią. Ovo Bar & Restaurant startuje już w sierpniu. Trwa rekrutacja pracowników.

rs 2016 05a 06

Ovo Bar & Restaurant znajduje się na parterze hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław, zajmującego najbardziej wyrazisty budynek na wrocławskim horyzoncie – wieżowcu Ovo. Jest dostępny również przez taras od strony wewnętrznego, otwartego patio budynku. Będzie otwarte od rana do późnego wieczora, oferując autorskie koktajle oraz wybór wina, piwa i przekąsek, a także sezonowe menu, otwartą kuchnię i muzykę DJ-ów i na żywo. – Kolekcja koktajli będzie imponująca. Nasz bar, wyśmienita kuchnia i spersonalizowana obsługa sprawią, że OVO Bar & Restaurant stanie się unikalnym miejscem we Wrocławiu, doskonałym dla relaksu i na każdą inną okazję. Jakość obsługi i przyciągająca atmosfera są dla nas równie ważne jak lokalizacja i design – mówi Matthias Herd, dyrektor generalny DoubleTree by Hilton Wrocław. Niektóre z autorskich koktajli będą stworzone na bazie produktów regionalnych. OVO Bar & Restaurant będzie się zmieniać wraz z porami dnia i zgodnie z rytmem życia miasta. W trakcie dnia zjemy tam śniadanie lub umówimy się na biznesowy lunch. Wieczorem zmieni się nastrój – pojawi się inny wystrój, inna muzyka, a nawet inne stroje kelnerów, hostess i barmanów. – Uważna, otwarta i taktowna obsługa jest dla nas bardzo istotna. Od momentu wejścia do restauracji gościem zajmie się hostessa, a następnie kelner. Dbamy o detale, które budują klimat miejsca – mówi Matthias Herd. – Poszukujemy ludzi z pasją, którzy razem z nami będą tworzyć atmosferę OVO Bar & Restaurant. Przykładamy wagę m.in. do tego, by kucharze i kelnerzy potrafili barwnie opowiadać historie kryjące się za potrawami i ich składnikami – dodaje Matthias Herd.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail