GoOut 2017 poszukuje
 
GoOut 2017 poszukuje

2016-07-26

Przewodnik-rabatownik po restauracjach Warszawy doczeka się trzeciej edycji. Cały czas można się starać, by zostać uwzględnionym w grupie lokali.

 

GoOut to system rabatowy, który skupia sto spośród najlepszych restauracji i pozwala jadać w nich za złotówkę. Zasady działania tego systemu rabatowego są bardzo proste. W chwili zamawiania rachunku wystarczy wręczyć kelnerowi GoBon, znajdujący się w przewodniku-rabatowniku oraz okazać dołączoną do niego GoKartę. Na tej podstawie odliczona zostanie zniżka. Rezerwując stolik w danej restauracji nie trzeba informować obsługi o chęci skorzystania z GoOut. Z systemu można korzystać przez cały rok. Nie ma też żadnych ograniczeń co do dni czy godzin, w których chcemy odwiedzić wybrane restauracje.

Przewodnik-rabatownik zawiera również mapy z podziałem na poszczególne dzielnice Warszawy, dzięki czemu bardzo łatwo jest znaleźć w pobliżu dobrą restaurację. Książka kosztuje 199 zł. Koszt jej zakupu zwraca się szybko – już po wykorzystaniu zaledwie 2 GoBonów ze złotej puli, czy 4 ze srebrnej. Użytkownicy GoOut wraz z zakupem przewodnika-rabatownika otrzymują 2 vouchery o wartości 30 zł każdy na przejazdy taksówkami MyTaxi. Przewodnik-rabatownik można kupić na www.go-out.com. pl lub bezpośrednio w restauracjach, których szczegółowa lista znajduje się na profilu GoOut na Facebooku.

W ubiegłym roku Go Out cieszył się takim powodzeniem, że konieczny był dodruk. – Bardzo nas to cieszy, bo pokazuje, że Warszawiacy docenili program rabatowy GoOut i dzięki niemu coraz częściej jadają w najlepszych warszawskich restauracjach płacąc tylko złotówkę za danie główne – mówi Witold Szram, dyrektor zarządzający GoGroup, wydawcy przewodnika-rabatownika GoOut.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail