Skandynawskie „sokarnie” wchodzą do Warszawy
 
Skandynawskie „sokarnie” wchodzą do Warszawy

2016-07-27

W warszawskim kompleksie Centrum Bankowo-Finansowego Nowy Świat, czyli dawnym Domu Partii przy Rondzie de Gaulle’a, otwarto kolejny atrakcyjny koncept gastronomiczny.

rs 2016 06g 01

Do multitapu Cuda na Kiju i koktajlbaru Zamieszanie dołączyła sokarnia Frankie’s, która zagospodarowała 188 m kw. w „kubiku” od strony biurowca Nowy Świat 2.0.

Frankie’s to koncept gastronomiczny wywodzący się ze Skandynawii, skupiający się na promowaniu zdrowego stylu życia i odżywiania. Specjalnością lokalu są świeżo blendowane soki oraz koktajle owocowe. W menu Frankie’s miłośnicy zdrowego odżywiania znajdą także koktajle z dodatkami takimi, jak owoce acai, jagody goji, guarana czy woda kokosowa. Dla swoich klientów zespół Frankie’s przygotował także szeroki wybór świeżo krojonych sałatek oraz kanapek, pełnych składników odżywczych i nie posiadających żadnych konserwantów.

Frankie’s charakteryzuje się miejskim designem, który podkreśla przeszklone przestrzenie „kubików” umiejscowionych w podcieniach Centrum Bankowo-Finansowego Nowy Świat. Oprócz lokalu przy ul. Nowy Świat 6/12 w Warszawie, koncepty Frankie’s znaleźć można obecnie także w Krakowie, Olsztynie, Poznaniu i czterech punktach Wrocławia.

Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat mieści nie tylko biura i drogie sklepy. Ma to być przede wszystkim przestrzeń dostępna dla wszystkich mieszkańców Warszawy. W obrębie kompleksu realizowane są liczne inicjatywy kulturalne, koncerty, wernisaże czy pokazy mody. Przez całe lato, w każdy niedzielne wieczory, na zabytkowym dziedzińcu obiektu odbywają się pokazy kina letniego w ramach cyklu Muzyczno-filmowe lato na dziedzińcu, organizowanego przez Kino KC.

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail