Benihana z ofertą dla dzieci
 


Benihana z ofertą dla dzieci

2016-07-29

Ogród japoński, kącik zabaw i animator dla dzieci – to propozycja Benihany na rodzinne spędzenie czasu w klimacie Kraju Kwitnącej Wiśni.

 

Twórcy restauracji Benihana przygotowali kącik zabaw. W każdą niedzielę w kąciku jest wykwalifikowana animatorka, która zadba o to, by dzieci nie nudziły się podczas rodzinnego obiadu, a także żeby miały możliwość zabawy z rówieśnikami. W kąciku znalazły się między innymi zabawki edukacyjne z sklepu Mimbla, a także pluszaki i gry przygotowane z myślą o dzieciach w różnym wieku. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych jest warsztat tworzenia zabawek z dmuchanych balonów, które po obiedzie dzieci mogą wziąć ze sobą do domu. Benihana dla najmłodszych to także Kids Menu – dostosowane do ulubionych smaków najmłodszych gości. Wszystkie dzieci od razu po przyjściu do restauracji dostają także specjalną czapkę szefa kuchni z licznymi grami i zabawami, która umili czas podczas pobytu w restauracji.

Sieć Benihana powstała w 1964 roku na Manhattanie jako pierwsza restauracja typu teppanyaki. Obecnie liczy 140 lokali na całym świecie. Jedyny polski lokal znajduje się w centrum Warszawy, w Cosmopolitan Tower przy ulicy Twardej. Ma powierzchnię 540 mkw., a mieści ona 8 stołów teppanyaki, Japanese Garden, część restauracyjną, sushi bar, strefę chillout i zamknięty VIP room. Restauracja oprócz dań serwowanych na miejscu oferuje również dostawy do domu i biura, a także organizację eventów.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail