Kawiarnia Tamka 43 rozwija działalność
 

 
Kawiarnia Tamka 43 rozwija działalność

2016-08-12

Pierwszym z cyklu wernisaży rozpoczęła działalność kawiarnia Tamka 43. To sposób na tchnięcie nowego życia w parter znanej fine diningowej restauracji.

rs 2016 08a 02

W kawiarni znajdzie się wiele nowości, których w Tamce dotychczas brakowało. Należy do nich oferta codziennie zmieniających się deserów oraz menu lunchowe dostępne od poniedziałku do piątku w godz. 12-15 (cena zestawu 25 zł). Lunche to autorska wariacja szefa kuchni restauracji Tamka 43 Piotra Pielachowskiego na temat kuchni polskiej. W ofercie kawiarni znajdują się również sery od lokalnych producentów, z myślą o których sommelier Paweł Parma przygotował atrakcyjną ofertę win.

Kawiarnia rozpoczęła też współpracę z galerią sztuki Lumarte, wraz z którą zaprasza na cykl wystaw młodych polskich artystów. 10 sierpnia odbył się wernisaż prac Andrzeja Szatyńskiego HIGH on LIFE.

Tamka 43 to restauracja fine dining w gmachu Muzeum Fryderyka Chopina. Jej pierwszym szefem kuchni, dzięki któremu zdobyła rozgłos, był Robert Trzópek. Właścicielem restauracji jest Paweł Kwiatkowski, a obecnym szefem kuchni Piotr Pielachowski.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail