Sfinks Polska dołącza kolejny program lojalnościowy
 


Sfinks Polska dołącza kolejny program lojalnościowy

2016-08-17

Restauracje należące do Sfinks Polska – Sphinx, Chłopskie Jadło i Wook – dołączyły w do programu dla posiadaczy karty kredytowej Citibank World MasterCard.

 

Sfinks Polska dołącza kolejny program lojalnościowy

Jego uczestnicy będą mogli wymieniać zgromadzone punkty na bony do restauracji bądź otrzymać bezpłatnie wybrany deser, kawę lub herbatę. Sphinx, Chłopskie Jadło i Wook są jedynymi partnerami programu z branży gastronomicznej.

Posiadacze karty kredytowej Citibank World MasterCard mają możliwość wymiany zgromadzonych punktów na elektroniczne bony o nominałach 25 zł, 50 zł lub 100 zł do wykorzystania w wybranej sieci. Uczestnicy mogą też podczas wizyty w restauracji otrzymać bezpłatnie wybrany deser, kawę lub herbatę do zamówienia na kwotę powyżej 20 zł. Warunkiem jest zapłacenie kartą Citibank World MasterCard oraz poinformowanie kelnera o chęci skorzystania z oferty przed wyborem formy płatności. W programie biorą udział wszystkie restauracje Sphinx, Chłopskie Jadło i Wook w Polsce, a jest ich dziś łącznie 113.

– Dołączyliśmy jako partnerzy do programu lojalnościowego Karty Kredytowej Citibank World MasterCard, bo to świetna okazja, by przybliżyć wszystkim jego uczestnikom szeroką ofertę kulinarną naszych sieci. Jestem przekonana, że przystępna, atrakcyjna formuła programu w połączeniu z korzyściami, jakie oferują Sphinx, Chłopskie Jadło i Wook zachęci wiele osób do odwiedzenia tych restauracji - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej sieciami Sphinx, Chłopskie Jadło i Wook.

Restauracje firmy Sfinks Polska mają też własny program lojalnościowy pod nazwą Aperitif. Goście, którzy do niego przystąpią, mogą korzystać z rabatu w wysokości 40 proc. na napoje serwowane w restauracjach, już przy pierwszej wizycie. Sphinx w następnym etapie planuje też wprowadzenie kolejnych promocji tylko dla uczestników programu.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail