Znamy ostatnich półfinalistów Kulinarnego Pucharu Polski
 


Znamy ostatnich półfinalistów Kulinarnego Pucharu Polski

2016-08-17

W ubiegłą sobotę w Ustroniu odbyły się XI Mistrzostwa Polski w Podawaniu Baraniny. Kilka lat temu to właśnie laureaci tego konkursu wygrali Kulinarny Puchar Polski.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotowywać danie główne wykorzystując ‪#udziec albo ‪#comber z polskiej ‪‎jagnięciny z dodatkiem soczewicy, a także deser na bazie wybranego sera owczego: bryndzy, bundza lub oscypka z obowiązkowym dodatkiem polskiej gruszki i żurawiny. To ostatni z konkursów nominowanych do tegorocznej edycji Kulinarnego Pucharu Polski.

Najlepsi w tej konkurencji okazali się Martyna Marcol i Łukasz Czarnota. II miejsce zajęli Przemysław Gościniak i Bartłomiej Kornacki, a na III miejscu uplasowali się Maciej Kowalski i Tomasz Moszyński. Mistrzostwa zakończyły eliminacje do tegorocznego półfinału Kulinarnego Pucharu Polski.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail