20 lat minęło jak jeden dzień!
 


20 lat minęło jak jeden dzień!

2016-08-22

Dziś (22 sierpnia) Art Hotel, mieszczący się przy ulicy Kiełbaśniczej 20 we Wrocławiu, obchodzi swoje 20-lecie istnienia. Jego restauracja świętuje to tortem z muffinów i promocjami.

Pierwsza osoba zameldowana w Art Hotelu 22 sierpnia otrzyma gratisowy nocleg oraz zaproszenie do Art Restauracji na kwotę 200 zł, a dwudziesta – zaproszenie na kolację od szefa kuchni Grzegorza Pomietło. Niespodzianek nie zabraknie również dla pozostałych gości. Wszyscy goście hotelowi otrzymają voucher na drinka w Art Restauracji. Dodatkowo każda z osób, która tego dnia zatrzyma się w hotelu lub odwiedzi restaurację, może liczyć na 20-procentowy rabat na dania z menu Art Restauracji oraz skosztować specjalnie przygotowanego z tej okazji tortu ułożonego z ponad 120 muffinów.

Art Restauracja i Kawiarnia zlokalizowana jest tuż przy wrocławskim rynku w XVI-wiecznej kamienicy. Jest członkiem Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego, szczyci się wykorzystaniem świeżych lokalnych produktów, samodzielnym wyrobem makaronów i pierogów oraz daniem z kłodzkiego pstrąga, które ma certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska. Odkrywa także wybranymi potrawami Dawny Smak Wrocławia.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail