Włoskie wędliny na pizzy z Fabryki
 


Włoskie wędliny na pizzy z Fabryki

2016-08-25

Fabryka Pizzy stawia na włoskie składniki. Prócz serów kraj ten kojarzy się także z wędlinami.

Nie trzeba planować Włoskich wakacji, aby spróbować lokalnych specjałów Italii. Coraz częściej szeroki wybór włoskich wędlin dostępny jest w dobrych delikatesach. Lokale gastronomiczne również dają nam możliwość przeniesienia się choć na chwilę w krainę włoskich smaków.

– Prowadząc włoską restaurację stale szukamy wyjątkowych produktów charakterystycznych dla rejonu słonecznej Italii – mówi Dominika Kłos, właścicielka sieci restauracji Fabryka Pizzy. – Włoskie wędliny to niezliczone bogactwo smaków i aromatów. Doskonale nadają się zarówno na przekąski jak i dodatek do głównych dań. W menu Fabryki Pizzy można znaleźć wyjątkowo aromatyczną bresaolę oraz mocno pikantne salami spianata. Świetnie sprawdzają się jako oryginalny topping pizzy, jak również w połączeniu z chrupiącymi bruschettami – dodaje.

Oryginalna i lokalna włoska wędlina może być doskonałą „pamiątką” z wakacji. To często produkty o długim terminie przydatności do spożycia. Zatem przywożąc sobie toskańskie salami i butelkę tamtejszego wina, możemy wiele dni po urlopie urządzić prawdziwie włoski wieczór we własnej jadalni. Fabryka Pizzy zachwala m.in. prosciutto, bresaolę,pancettę czy salami.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail