Green Caffe Nero z meblami na wynos
 


Green Caffe Nero z meblami na wynos

2016-08-26

Sieć ponad 40 warszawskich kawiarni promuje się wspólnie z internetowym sklepem wnętrzarskim, proponując swoim miłośnikom zakup mebli w stylu kawiarni.

rs 2016 08bv 05

W Westwing.pl powstała kolekcja mebli i dodatków „W stylu Green Caffè Nero”. Będzie ona dostępna w sprzedaży w limitowanych ilościach w dniach 2-5 września 2016 roku na stronie Westwing.pl. W tym czasie na klientów Green Caffè Nero czeka promocja – za zakup kawy otrzymają bon na zakupy na Westwing.pl.

Green Caffè Nero w swoich działaniach czerpie inspiracje z lokalnych, niezależnych kawiarni, chcąc tworzyć przyjazne miejsca do relaksu, pracy czy na spotkanie z przyjaciółmi. Lokale urządzane są w taki sposób, aby nawiązywały do otoczenia – jego historii i architektury, a meble i dodatki często powstają przy współpracy z lokalnymi rzemieślnikami.

– Część mebli kupujemy na różnych giełdach, pchlich targach, w antykwariatach, ale głównie projektujemy je sami i zlecamy do wykonania naszym zaprzyjaźnionym kowalom i zakładom stolarskim. Zawsze staramy się nawiązać do historii danego miejsca, dużą wagę przywiązujemy do jakości wykonania – cenimy pracę rzemieślniczą i dlatego w naszych lokalach jest wiele produktów wykonanych ręcznie – powiedział Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

Wystrój kawiarni Green Caffè Nero otrzymał nagrodę Property Design Awards 2016 w kategorii Design – wnętrze usługowo-handlowe. Nagroda jest przyznawana przez jury składające się głównie z architektów.

Kolekcja Westwing.pl obejmuje meble inspirowane wnętrzami lokali Green Caffè Nero, a także dwa najbardziej charakterystyczne elementy wystroju tych popularnych kawiarni – wykonywana ręcznie wisząca lampa w stylu industrialnym oraz długi dębowy stół z litego drewna, robiony przez mazowieckich stolarzy.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail