Tydzień Śródziemnomorski Groupona w 7 miastach
 


Tydzień Śródziemnomorski Groupona w 7 miastach

2016-08-26

Tydzień Śródziemnomorski to odpowiedź na potrzeby polskich klientów Groupona, którzy od początku roku wydali kilka milionów złotych na oferty restauracyjne.

 

Zainicjowany przez Groupon Tydzień Śródziemnomorski to okazja, aby odkryć bogactwo kuchni z basenu Morza Śródziemnego. Kampania rusza 24 sierpnia i potrwa tydzień, do 31 sierpnia. W akcję zaangażowanych zostało ponad 100 lokalnych restauracji – partnerów Groupon – z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Katowic, Szczecina, Poznania i Trójmiasta. Ambasadorką Tygodnia Śródziemnomorskiego została Marta Pękalska, autorka bloga marta-gotuje.pl, pasjonatka kuchni południa i rodzinnych biesiad.

Groupon we współpracy z ambasadorką akcji przygotował konkurs, w którym do wygrania są vouchery do restauracji. Wystarczy wskazać ulubione danie z repertuaru kuchni śródziemnomorskiej i umieścić link do wybranej oferty dostępnej w serwisie Groupon w ramach Tygodnia Śródziemnomorskiego. Aby zainspirować czytelników i zachęcić ich do wzięcia udziału w konkursie, Marta przygotowała przepis na szakszukę – danie mocno kojarzone z rejonami Morza Śródziemnego, które idealnie sprawdzi się jako śniadanie lub lunch. Przepis można pobrać ze strony Groupon. Szczegóły konkursu dostępne będą na blogu Marta Gotuje oraz na FB Groupon Polska.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail