Kill Grill najlepszym żarciem na kółkach
 

 
Kill Grill najlepszym żarciem na kółkach

2016-09-01

28 sierpnia, podczas jednego z największych festiwali gastronomicznych w Polsce Żarcie na Kółkach, wytypowano laureatów trzeciej edycji konkursu Mistrzostwa Burgerowe.

 

W weekend 27 i 28 sierpnia pod stadionem PGE Narodowym pojawiła się niemal setka najlepszych food trucków z całej Polski. Festiwal połączony został z trzecią edycją konkursu Mistrzostwa Burgerowe, podczas którego 20-osobowe jury wyłoniło najlepsze burgerownie na kółkach. W składzie sędziowskim pracował Rober Ciechomski, TGM HoReCa, który reprezentował głównego partnera wydarzenia, firmę MAKRO Cash&Carry Polska.

Tegorocznym zwycięzcą okazał się Kill Grill Burger & Sandwich Bar. Na drugim miejscu ex aequo znaleźli się Beef'N'Roll oraz Buła i Spóła. Trzecie miejsce w klasyfikacji zajął B.B. Kings. Mistrzem Publiczności został Pasibus. Laureaci konkursu otrzymali m.in. bony towarowe na zakupy w halach ufundowane przez sieć hurtowni Makro.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail