Prawie tysiąc polskich firm w Światowym Dniu Własnego Biznesu
 


Prawie tysiąc polskich firm w Światowym Dniu Własnego Biznesu

2016-09-06

W przeciągu niespełna 3 tygodni prawie 1000 firm dołączyło do ,,Dnia Własnego Biznesu” – międzynarodowego wydarzenia stanowiącego okazję do promocji własnej działalności i pozyskania nowych klientów.

Organizatorem akcji w Polsce jest sieć hurtowni Makro Cash & Carry. 400 spośród firm zamieściło oferty specjalne. Dzień Własnego Biznesu to inicjatywa poświęcona przedsiębiorcom, która zostanie przeprowadzona jednocześnie w 26 krajach na całym świecie, m.in. w Niemczech, Włoszech, Indiach oraz w Chinach. Jej celem jest zwrócenie uwagi na rolę, jaką odgrywa w naszym codziennym życiu sektor handlowo-usługowy i podziękowanie przedsiębiorcom za zaangażowanie i pasję, jaką wkładają w swoją pracę.

Dzień Własnego Biznesu zostanie nagłośniony w ogólnopolskim radiu i telewizji, w kampanii internetowej, billboardowej oraz materiałach drukowanych. Sklepy, restauracje i lokale usługowe pragnące dołączyć do akcji, muszą zarejestrować się na stronie www.dzien-wlasnego-biznesu.pl i utworzyć ofertę specjalną, która będzie obowiązywać 11 października. Propozycje promocji i rabatów widoczne będą na interaktywnej mapie dostępnej na stronie internetowej akcji.

Przedsiębiorcy biorący udział w Dniu Własnego Biznesu otrzymają także darmowy pakiet promocyjny, w skład którego wchodzą m.in. plakaty, ulotki i słodkie upominki dla klientów. Dodatkowo w czasie poprzedzającym Dzień Własnego Biznesu będą mieli możliwość zaopatrzyć się w halach Makro, korzystając ze specjalnych ofert produktowych, rabatów i voucherów.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail