Burak bohaterem sezonu w restauracji Nova
 


Burak bohaterem sezonu w restauracji Nova

2016-09-07

Nova, restauracja hotelu Best Western Felix w Warszawie, wprowadza wkładkę sezonową, której bohaterem jest burak. Szef kuchni chce przywrócić temu warzywu należne mu miejsce.

 

Szef Kuchni Best Western Hotel Felix przygotował nowe menu sezonowe. Wpisując się w zdrowe trendy połączone z polską tradycją, gwiazdą nowej wkładki został burak. To warzywo, wcześniej niedoceniane, przez ostatnie lata wraca na stoły. Szef kuchni restauracji Nova Paweł Biskupski przygotował m.in. zupę-krem z buraka, carpaccio z buraków marynowanych w miodzie, zrazy wieprzowe podane z zasmażanymi buraczkami, na deser zaś ciasto buraczane z czekoladą. Nowa wkładka dostępna jest już od piątego września w hotelu na ul. Omulewskiej 24 w Warszawie.

Buraki odzyskują w ciągu ostatnich lat wysoką pozycję w gastronomii, zarówno w potrawach, jak i w napojach – smoothies, a nawet alkoholowych koktajlach, w których świetnie komponują się z rumem, porto czy burbonem. Doskonale pasują też do diet zdrowotnych czy wellbeing.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail