Piwiarnia uczci monachijski Oktoberfest
 

 
Piwiarnia uczci monachijski Oktoberfest

2016-09-09

Oktoberfest celebrowany będzie w tym roku  w Monachium od 17 września do 3 października. Święto to obchodzone jest już na całym świecie. W tym roku także w Polsce – podczas pierwszego Paulaner Oktoberfest, który odbędzie się we Wrocławiu. 17 września we Wrocławiu odbędzie się pierwszy Paulaner Oktoberfest.

Na dziedzińcu Arsenału Miejskiego stanie namiot taki jak w Monachium. Przez cały dzień na gości czekać będą biesiadne ławy, obsługa w oryginalnych strojach z Bawarii, muzyka, atrakcje i klimat monachijskiej imprezy. Będzie można zjeść, potańczyć i spróbować piwa Paulaner Oktoberfest, warzonego dla uczczenia monachijskiego święta. Jest to lager o wyższej niż zazwyczaj zawartości alkoholu (6%). Jak przystało na Oktoberfest, podczas imprezy zostanie odszpuntowana beczka Paulanera, a piwo serwowane będzie w tradycyjnych litrowych kuflach. Ceremonię poprowadzi Filip Chajzer. Wstęp na Paulaner Oktoberfest we Wrocławiu będzie bezpłatny. Dodatkowo, biorąc udział w konkursie na stronie internetowej, można będzie zdobyć specjalne zaproszenie uprawniające do odebrania darmowego piwa podczas imprezy. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie wydarzenia. Paulaner Oktoberfest Bier jako piwo warzone zgodnie z historycznym Bawarskim Prawem Czystości, jest jednym z sześciu piw, które mogą być serwowane podczas Oktoberfest w Monachium. W Polsce będzie można się go napić także w barach sieci Piwiarnia m.in. w Gdyni, Krakowie, Przemyślu, Warszawie i 36 innych miastach. Do wybranych sklepów w całej Polsce trafiła też limitowana edycja Paulaner Oktoberfest Bier. Wariant dostępny jest w sprzedaży w butelkach 500 ml. W sklepach i punktach gastronomicznych pojawią się też materiały POS oraz promocje, które obejmą wszystkie warianty Paulanera – pszeniczne Hefe-Weissbier Naturtrüb i Dunkel, a także Paulaner Oktoberfest. Organizatorem Paulaner Oktoberfest jest agencja Horeca. Materiały POS przygotowała agencja Cream. Za działania digital i social marki Paulaner odpowiada Przeagencja, a komunikację PR prowadzi agencja Roots PR.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail