Chłopskie Jadło wchodzi Bydgoszczy
 

 
Chłopskie Jadło wchodzi Bydgoszczy

2016-09-14

Sieć Chłopskie Jadło otworzyła nową restaurację w Bydgoszczy. Jest to pierwszy lokal tej popularnej marki restauracyjnej w województwie kujawsko-pomorskim. Restauracja znajduje się w sercu Starego Miasta przy ul. Mostowej 3. Prowadzona jest w modelu operatorskim

 

– Kuchnia polska niezmiennie cieszy się dużą popularnością wśród Polaków, a przy tym coraz częściej zyskuje spore uznanie wśród osób z zagranicy. Cieszy fakt, że teraz tych tradycyjnych potraw w lżejszej odsłonie będzie można spróbować w klimatycznych wnętrzach pierwszej restauracji Chłopskie Jadło w Bydgoszczy. Najnowszy lokal to już druga restauracja tej marki uruchomiona w tym roku. Chcemy oczywiście dalej rozwijać tę sieć, więc na gastronomicznej mapie Polski już wkrótce pojawiać się będą kolejne lokale pod szyldem Chłopskiego Jadła – zapowiada Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, do której należy sieć Chłopskie Jadło.

Nowo otwarte Chłopskie Jadło w Bydgoszczy to restauracja dwupoziomowa, która łącznie zajmuje powierzchnię 357 mkw. Ciepłą i przytulną atmosferę lokalu tworzą ceglane ściany i belki na suficie, a uroku całości dodatkowo dodają wymurowany biały piec oraz ręcznie malowany drewniany bar. We wnętrzu znajduje się 19 stolików, przy których przygotowano łącznie 76 miejsc siedzących. Ponadto w okresie letnim przy restauracji działa ogródek, gdzie zasiąść może ponad 20 gości.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail