Rafał Wronka z Grupy Warszawa do sieci PURO Hotels
 


Rafał Wronka z Grupy Warszawa do sieci PURO Hotels

2016-09-21

Nowo stworzone w sieci PURO Hotels stanowisko dyrektora kulinarnego objął 29-letni Rafał Wronka. Przez ostatni rok Wronka był executive head chefem Grupy Warszawa.

rs 2016 08v 09

Rafał Wronka jest odpowiedzialny za wspieranie istniejących już projektów we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Gdańsku oraz współtworzenie nowych inwestycji sieci hotelarskiej PURO. W wieku 18 lat wyjechał on do Wlk. Brytanii, gdzie zdobywał doświadczenie pracując m.in. w 4- i 5-gwiazdkowych hotelach oraz w restauracjach z wybitnymi szefami kuchni brytyjskiej i światowej sceny gastronomicznej. Po powrocie do Polski w 2014 roku rozpoczął współpracę z siecią Zdrojowa Hotels, pracując przez kilka miesięcy na stanowisku szefa kuchni w 5-gwiazdkowym Marine Hotel w Kołobrzegu. Od maja 2015 roku był executive head chefem w firmie z branży gastronomiczno-rozrywkowej Grupa Warszawa, która stworzyła w Warszawie popularne lokale jak klub Syreni Śpiew, klubokawiarnia Warszawa Powiśle, bistro Zorza, koktajlbar Weles i restauracja Fokim. Puro Hotels to działająca tylko w Polsce sieć nowoczesnych hoteli, skierowanych do klienta z tzw. pokolenia Y, czyli millenialsów. Wyróżnia ją nowoczesny design i takież rozwiązania w pokojach oraz w zakresie organizowania pobytu (np. zakwaterowanie). Za projektem sieci Puro stoją norwescy inwestorzy, którzy wcześniej stworzyli sieć Qubus Hotels.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail