Signature nagrodziła fotografów-amatorów gotowania
 
Signature nagrodziła fotografów-amatorów gotowania

2016-09-26

16 września w apartamencie H15 Boutique Hotel obradowało jury 1. edycji konkursu Signature Photo Dishes.

 

Jury w składzie m.in: Lidia Popiel, Monika Mrozowska, Paweł Rubkiewicz (BookOff), Marcin Mazur (dyrektor spółki zarządzającej restauracją) po burzliwych obradach wybrało zwycięzców konkursu. Konkurs Signature Photo Dishes powstał po to, by motywować do działania i tworzenia małych dzieł sztuki. Jest skierowany do wszystkich pasjonatów tworzenia kreacji kulinarnych i ich fotografowania. Uczestnicy mieli za zadanie stworzyć danie inspirowane Signature Restaurant i je sfotografować. 1. edycja konkursu to świeżynka, a już na konkurs przesłano ponad 50 zgłoszeń. W gronie konkursowiczów były i kobiety i mężczyźni z całej polski.

Zwycięzcy 1. edycji konkursi Signature Photo Dishes to:

I miejsce - Bartosz Fabiś, Poznań

II miejsce - Magdalena Reszpondek, Łódź


III miejsce - Agnieszka Siwińska, Jelenia Góra

– Wybór zwycięzców okazał się trudny w szczególności, że poziom nadesłanych prac był bardzo zróżnicowany zarówno jeśli chodzi o techniczne i artystyczne aspekty wykonania zdjęć jak również kompozycje przedstawionych dań. Ostatecznie w ocenie wszystkich członków Jury nagrody zostały przyznane autorom najlepszych prac, które najbardziej nawiązują do założeń konkursu. W imieniu restauracji Signature bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie – mówi Marcin Mazur

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail