Ósmy starbucks we Wrocławiu w Galerii Dominikańskiej
 


Ósmy starbucks we Wrocławiu w Galerii Dominikańskiej

2016-09-29

Starbucks otwiera dla mieszkańców Wrocławia nową przestrzeń. Ponad 200 mkw. powierzchni zyska sieć w Galerii Dominikańskiej. 1 października zostanie otwarta 8. we Wrocławiu i 46. w Polsce kawiarnia Starbucks.

 

Nowy lokal sieci Starbucks znajduje się w galerii handlowej na Placu Dominikańskim 3 na poziomie +1, z widokiem na okoliczne ulice. Sieć liczy, że lokal stanie się dla gości trzecim, poza domem i pracą, ulubionym miejscem spotkań.

– Otwarcie 8. kawiarni we Wrocławiu to kolejny etap realizacji planu rozwoju sieci i odpowiedź na oczekiwania naszych gości. Chcemy być tam gdzie oni, towarzyszyć im podczas spo-tkań i przy pracy, dlatego też postawiliśmy na kawiarnię w często odwiedzanym centrum handlowym – Galerii Dominikańskiej – mówi Adam Mularuk, szef Starbucksa.

W lokalu znajduje się 75 miejsc siedzących dla gości, kawiarniane stoliki oraz wysokie krzesła barowe. W kawiarni znajduje się także tzw. community table, przy którym będzie mogła spotkać się większa grupa znajomych. Dzięki dostępności gniazdek elektrycznych i szybkiego łącza WiFi kawiarnia sprawdzi się również jako miejsce spotkań biznesowych.

Otwarciu kawiarni towarzyszyć będą atrakcje. Dla gości przygotowano słodki okolicznościowy poczęstunek. Dla pierwszych pięciu gości kawiarni przygotowano upominki. Wszyscy, którzy tego dnia przyjdą do kawiarni, będą mogli wziąć udział w samplingu produktów oraz coffee tastingu. Coffee Masterzy prezentować będą także alternatywne metody parzenia kawy i dzielić się swoją wiedzą na ten temat.

Lokal czynny jest codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach 8.30-21, a w niedzielę 9.30-20.

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail