Mokotów bogatszy w kawiarnie Costy
 
Mokotów bogatszy w kawiarnie Costy

2016-10-07

Costa Coffee otworzyła dwie nowe kawiarnie na Mokotowie.

 

Jedna z kawiarni została uruchomiona przy ul. Rakowieckiej 41, w okolicy Szkoły Głównej Handlowej i Prokuratury Generalnej, druga zaś mieści się w centralnej części biznesowego zagłębia warszawskiego Mokotowa – na ul. Domaniewskiej 39. Tym samym Costa zarządza już siecią 126 kawiarni w całej Polsce, a do końca roku planowane jest przekroczenie liczby 130 lokali w kraju.

Pierwsza z dwóch nowo otwartych kawiarni przy ul. Rakowieckiej 41 mieści się na terenie Starego Mokotowa w sąsiedztwie Szkoły Głównej Handlowej. Lokal ma 50 miejsc siedzących, zaaranżowanych na ok. 150 mkw. To charakterystyczne usytuowanie w zabytkowej, przedwojennej kamienicy typowej dla architektury tej części Mokotowa.

Druga kawiarnia mieści się w biurowcu Horizon Plaza przy ul. Domaniewskiej 39. Lokal o powierzchni około 160 mkw. oferuje blisko 40 miejsc siedzących. W sezonie wiosenno-letnim warto skorzystać z ogródka, w którym dla gości zostało przeznaczonych około 20 miejsc. To już kolejna kawiarnia Costa Coffee w tej części biznesowej Warszawy. Lokal w biurowcu Horizon Plaza to także doskonałe miejsce dla pracowników pobliskich kompleksów biurowych, m.in. Topaz i Nefryt, na poranną kawę bądź lunch.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail