Dwa nowe starbucksy w Centrum Handlowym Posnania
 

 
Dwa nowe starbucksy w Centrum Handlowym Posnania

2016-10-13

W nowo otwartym centrum handlowym Posnania w Poznaniu powstały kolejne lokale (6. i 7. w tym mieście). Zwiększają one liczbę kawiarni Starbucks w Polsce do 47 lokalizacji.

 

W jednym z największych w Europie centrów handlowych Starbucks otwiera dwie odrębne kawiarnie, które znajdują się na parterze i poziomie +1. Lokal na parterze mieści się w atrium od ul. Kórnickiej, natomiast kawiarnia na 1. piętrze zlokalizowana jest nad rotundą (wejście od ul. B. Krzywoustego).

– W największym w regionie centrum handlowym zdecydowaliśmy się otworzyć dwie kawiarnie Starbucks. Wierzymy, że Posnania będzie licznie odwiedzana przez mieszkańców Wielkopolski i turystów, a nasze kawiarnie staną się ich ulubionym miejscem spotkań – mówi Adam Mularuk, szef Starbucksa. – Mamy doświadczenie w prowadzeniu dwóch formatów w jednej lokalizacji. Takie rozwiązanie sprawdziło się już np. w Krakowie – dodaje.

Obie nowe kawiarnie Starbucks oferują łącznie ponad 120 miejsc siedzących dla gości. W większym lokalu na parterze (80 miejsc siedzących) znajduje się także całoroczny ogródek. Wystrój kawiarni to połączenie surowego stylu z dużą ilością drewna. Oprócz standardowych stolików, do dyspozycji gości oddano wygodne fotele i kanapy. W kawiarniach znajdują się także community tables. Dzięki dostępności gniazdek elektrycznych i szybkiego łącza Wi-Fi, kawiarnie sprawdzą się również jako miejsce spotkań biznesowych.

W menu kawiarni znajdzie się szeroka oferta kaw ziarnistych –arabiki z całego świata i o różnych stopniach palenia. Goście będą mogli kupić także syropy do kaw oraz rozmaite akcesoria do parzenia kawy i związane z marką, takie jak zaparzacze, kubki termiczne i ceramiczne.

Godziny otwarcia kawiarni na parterze: pn-sob 9-23, nd 9-22.

Godziny otwarcia kawiarni na 1. piętrze: pn-czw, sob 10-22, pt 10-23, nd 10-21.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail