Dwa nowe punkty gastronomiczne w Koneserze
 
Dwa nowe punkty gastronomiczne w Koneserze

2016-10-14

Część gastronomiczno-usługowa nowego kwartału Warszawy, zlokalizowanej w dawnej fabryce wódek Koneser, zyskuje właśnie trzech nowych najemców.

ht 2016 05sa 01 

Są to Restauracja Bombaj Masala, Etno Cafe oraz Hop-Chop Barber Shop, którzy wynajęli łącznie prawie 450 mkw. powierzchni. Restauracja Bombaj Masala zajmie lokal o powierzchni 235 mkw. w budynku dawnej Destylarni – tym samym, w którym będzie mieścił się hotel Moxy Warsaw Praga. To trzeci obecnie lokal znanej marki hinduskiego jedzenia. W karcie znajdą się orientalne specjalności, dania z kurczakiem i jagnięciną, a także potrawy wegetariańskie i wegańskie. Również w budynku dawnej Destylarni zostanie otwarty barber shop.

W położonym w samym środku Konesera, dwukondygnacyjnym budynku Kadzielni, Etno Cafe wynajęła lokal o powierzchni 165 mkw. Goście tej kawiarni będą mogli prowadzić długie rozmowy przy autentycznym smaku świeżo palonej kawy. Sercem tego miejsca jest bowiem własna, rzemieślnicza palarnia, a ziarna sprowadzane są metodą direct trade z Etiopii, Brazylii i Rwandy. A do kawy, wypiekane z naturalnych składników ciasta oraz samodzielnie tworzone śniadania i pozycje lunchowe.

Wsparcie przy finalizacji umów z Bombaj Masala Restaurant oraz Etno Cafe zapewniła firma Knight Frank. – Koneser jest nazywany centrum lifestylowym, w którym będzie można znaleźć najlepsze lokale gastronomiczne i skorzystać z atrakcyjnych usług. Pragniemy, aby każdy, kto w Koneserze przebywa, czuł się tutaj wyjątkowo i chciał do nas powracać. Bardzo starannie wybieramy nowych najemców. Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie trzech tak oryginalnych konceptów – komentuje Bogda Korolczuk, Dyrektor ds. Wynajmu Powierzchni Handlowych w Grupie Liebrecht & wooD.

– Sercem Konesera będą właśnie restauracje i inne lokale gastronomiczne, kuszące bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertą. To one w połączeniu z unikalną zabudową stworzą jedyne w swoim rodzaju miejsce spotkań na warszawskiej Pradze. Już dziś wskazujemy je w naszym opracowaniu „Miejsca Spotkań – Kulinarna mapa Warszawy”, jako przyszłą destynację dla spragnionych wrażeń kulinarnych – mówi Marta Keszkowska, leasing manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych w firmie Knight Frank.

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail