Krajowa ekspansja Green Caffè Nero
 


Krajowa ekspansja Green Caffè Nero

2016-10-20

Green Caffè Nero otworzyło właśnie, zgodnie z zapowiedziami, pierwszą kawiarnię w Krakowie.

rs 2016 10dd 36

Lokal mieści się w Galerii Krakowskiej na poziomie +1 w Hali Europejskiej. Kraków jest pierwszym miastem po Warszawie, w którym Green Caffè Nero chce rozwijać swoją działalność. Marka ma w planach otwarcie kilku kolejnych kawiarni w niedługim czasie.

– Galeria Krakowska to ważna i atrakcyjna lokalizacja, dlatego cieszymy się, że otworzyliśmy tu naszą kawiarnię. Docelowo chcemy być jednak obecni przede wszystkim w centrum miasta. Szukamy nietuzinkowych miejsc z ciekawą historią, a takich w Krakowie nie brakuje – powiedział Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

– Wchodząc do Krakowa, chcemy stać się częścią lokalnej społeczności, zarówno poprzez czerpanie z tradycji, jak i zaangażowanie się w życie kulturalne. Nasza kawiarnia w Galerii Krakowskiej jest ozdobiona fotografiami przedstawiającymi miasto z dawnych lat. W planach mamy m.in. organizację spacerów tematycznych poświęconych ciekawostkom z historii Krakowa czy współpracę z lokalnymi artystami – powiedziała Agata Milewska, brand manager Green Caffè Nero.

Kawiarnia Green Caffè Nero znajduje się w otwartej części forum, a za kameralną przestrzeń dla gości odpowiadają zwłaszcza ciekawie zaaranżowane fotele z wysokimi oparciami, które tworzą niemal „ścianki” oddzielające przestrzeń przy stolikach od galeryjnego przejścia. Goście znajdą tu prócz kawy świeże przekąski przygotowywane codziennie przy współpracy z lokalną piekarnią oraz biblioteczkę z książkami. Galeria Krakowska to centrum handlowe połączone z głównym dworcem kolejowym miasta.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail