W przyszłym roku Pyszna Polska we Wrocławiu
 


W przyszłym roku Pyszna Polska we Wrocławiu

2016-11-04

Zapowiada się nawigacja po gastronomicznej i hotelarskiej mapie Polski. Pyszna Polska to targi, które odbędą się w Hali Stulecia we Wrocławiu 2-4 czerwca.

 

rs 2016 11e 03

 Pyszna Polska 2017 to niezwykłe wydarzenie, które w jednym miejscu zgromadzi przedstawicieli wiodących firm z kraju i z zagranicy, znakomitych fachowców, branżowe autorytety oraz gwiazdy i prominentów. Patronat nad targami objęła Magda Gessler.

Na targach zaprezentują się właściciele restauracji, hoteli, pensjonatów, szefowie kuchni, producenci żywności, producenci i dystrybutorzy sprzętu i wyposażenia dla gastronomii i hotelarstwa, firmy cateringowe oraz wielu innych wystawców z wszystkich obszarów obsługujących sektory HoReCa.

Pyszna Polska 2017 to wydarzenie z bogatym programem, specjalnymi strefami pokazowymi i konkursami oraz oryginalnymi wyspami tematycznymi. To doskonała promocja dla profesjonalistów oraz niezwykła nawigacja dla fachowców i hobbystów w połączeniu z pysznymi atrakcjami.

Pyszna Polska 2017 łączy charakter targów branżowych oraz eventu z niezwykłą ofertą spędzenia wolnego czasu, nieograniczoną możliwością odbycia osobistych rozmów, zasięgnięcia porad specjalistów i uwiecznienia swojej marki. Zgłoszenie na targi na stronie www.wroctargi.pl.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail